Piletilevis müügil rekordarv sündmuseid

Hea korraldaja 

Novembri alguse seisuga on Piletilevis müügil rekordarv sündmuseid! Alates suvekuudest oleme näinud stabiilset kasvu uute sündmuste lisamises ja täna rõõmustame kohalikku publikut valikuga, mis pakub pileteid üle 3500 elamusterohkele üritusele. See toob veelgi suuremat liiklust meie keskkondadesse ja pakub ühtlasi suuremat nähtavust kõikidele teie ettevõtmistele. 

Piletilevi.ee külastatavus kasvab

Oktoobris külastati Piletilevi.ee keskkonda 1,1 miljonit korda, mis on 10% kõrgem 2023. aasta keskmisest ja pea 20% kõrgem 2022. aasta esimese kümne kuu keskmisest.

Hea meel on tõdeda, et inimeste huvi kultuurisündmuste vastu on jätkuvalt kasvamas ja jõudsalt lähenemas koroona eelsele tasemele.

Tartu 2024 valis Piletilevi enda piletimüügipartneriks

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 on Eesti 2024. aasta tippsündmus ning Tartu ja Lõuna-Eesti suurim ühine ettevõtmine. Piletilevi eesmärk on pakkuda kõlapinda ja müügitoetust kogu ettevõtmisele tervikuna ning samas tuua esile iga üksiku sündmuse ainulaadsust.

Oleme loonud oma veebilehele kategooria “Tartu2024”, mis võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu kõikidele suurprojektiga seotud sündmustele. Lisaks oleme kehtestanud Tartu 2024 sündmustele erisoodustused vahendustasudes: korraldaja keskkonnast ja Tartu 2024 veebilehelt ostes on vahendustasu soodsam ning ei kaasne lisateenustasu. Meie platvormil on võimalik leida ka tasuta sündmusi, kajastades kultuuririkkust kõigile kättesaadaval kujul.

Piletilevi on suurima levikuga piletimüügi keskkond kogu Baltikumis ja tänu sellele saame sündmusi panna ilma kaasnevate lisakuludeta müüki ka Lätti – ikka selleks, et ka meie lõunanaabrid saaksid osa Euroopa kultuuripealinna sündmustest. Muuhulgas on meil automaatne ühendus Puhka Eestis keskkonnaga, tänu millele jõuavad kõik sündmused ka puhkaeestis.ee ja visitestonia.com lehtedele.

Märkimisväärseks argumendiks on mõistagi ka Piletilevi turundusjõud. Kõik sündmused saavad tasuta reklaampaketi, mis sisaldab bänneripinda Soovitatud rubriigis, videot müügipunktide ekraanidel, uudist Piletipostis ja kajastust sotsiaalmeedias. Lisareklaami pakume korraldajatele 40% soodustusega. Veelgi enam, tulemas on ka Piletilevil ja Tartu2024 ühine turunduskampaania, mis aitab sündmustel saavutada veelgi suuremat kõlapinda.

Planeeri jõulusündmuste müügitegevused juba täna

Jõuludeni on jäänud vaid 6 esmaspäeva. Et teie piletimüük sellel perioodil õnnestuks maksimaalselt, planeeri ja broneeri aegsasti väljundid Piletilevi jõuluteemalistesse erilahendustesse. Küsi lisainfot Piletilevi projektijuhilt.

Soovid rohkem nähtavust Google ja Meta kanalites?

Alates augusti lõpust muutsime ostumudelit, mille tulemusel on sündmuste kampaaniate müügitulemused Google ja Meta kanalites ca 20% paranenud. Muuhulgas tegime arveldused lõpuni läbipaistvateks ning pakume nüüd oma püsiklientidele kaasaegset dashboardi lahendust, mille kaudu saab iga korraldaja oma reklaamkampaaniate statistikal mugavalt silma peal hoida. Küsi lisainfot Piletilevi projektijuhilt.

Horse Show on tagasi Piletilevis ja tegi sel aastal aegade parimad müügitulemused
 
Rahvusvaheline ratsavõistlus Tallinn International Horse Show tähistas tänavu oktoobris pidulikult oma 20. juubelit. Korraldaja tõi aasta alguses piletimüügi tagasi Piletilevi keskkonda ja oli tunnistajaks läbi aegade parimatele müüginumbritele. Nii laupäevasel kui ka pühapäevasel võistlusel pakuti võimsaid elamusi Unibet Arena täismajale, ka reedene piletimüük oli kõigi aegade suurim.

Elamusi igale maitsele


Piletilevi on värav mitmekesisesse kultuuri- ja spordimaailma, kust igaüks leiab endale midagi põnevat. Olgu selleks suurejoonelised kontserdid, meeliülendavad teatrietendused või adrenaliinirohked spordisündmused – meie valikus on midagi igaühele ja käesolev sügis-talv hooaeg pakub tõelisi pärle. PÖFF27 on hoogsalt käima läinud – tänavuse festivali esimene päev oli üks suurimate müüginumbritega päev PÖFFi ajaloos.Oleme alustanud koostööd Eesti Laskesuusaliiduga -Tehvandi spordikeskuses toimuvad 23. veebruarist 2. märtsini 2024 noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused, mis on suurepärane võimalus näha meie tuleviku talente võistlustules. EM-valikturniiri viimane mäng Eesti – Austria vahel toimub 16. novembril. Lisaks jalgpallile oleme alustanud koostööd ka korvpalli ning hokipartneritega – Tallinna Kalev/SNABB ja HC Panter. Muuhulgas on hea meel pakkuda müügi- ja turunduslahendusi suurele valikule jõulusündmustele, mille seast nõudlikud kontserdikülastajad saavad nautida elamusi pea igast žanrist. Rõõm on tõdeda, et kümned ettenägelikud korraldajad on toonud müüki ka juba järgmise hooaja kaasahaaravaid suvelavastusi. Rahvusvahelisi staare külastab Eestit üha enam ja sel nädalal saime välja hõigata, et maailmakuulus helilooja ja laulja Sting annab 10. juunil 2024 kontserdi Tartu lauluväljakul, avalik müük Piletilevi kanalites algab 10. novembri hommikul. Need on vaid mõned näited eesolevate kuude põnevatest projektidest. 

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.