Piletilevi on jätkuvalt konkurentsitult tuntuim piletimüügikeskkond

Piletilevi on jätkuvalt konkurentsitult tuntuim piletimüügikeskkond, selgus Kantar Emori uuringust

Uuringufirma selgitas, et koguni kaks kolmandikku ehk 67 protsenti vastajatest nimetab spontaanselt piletimüügifirmana Piletilevi, seejuures 61 protsenti nimetab Piletilevi esimese variandina. Kõik teised piletimüügikohad jäävad Piletilevist spontaanse tuntuse poolest kordades maha.

Ka aidatud tuntuse poolest on Piletilevi selgelt konkurentidest ees. Piletilevi tunneb etteantud piletimüügifirmade hulgast ära 90 protsenti vastajatest, selgitas Kantar Emor.

Uuringuga selgus, et Piletilevi on kasutanud koguni 69 protsenti elanikest. Piletilevi, nagu ka teisi tuntumaid piletimüügikeskkondi, kasutavad jätkuvalt naised rohkem kui mehed ja eestlased rohkem kui muu rahvuse esindajad. Piletilevi kasutab üle 80 protsendi 15-49-aastastest ning 65 protsenti 50-64-aastastest.

Tähistasime oma 27. sünnipäeva
 

Piletilevi Group tegutseb tänaseks Eestis, Lätis, Leedus, Rumeenias, Tšehhi Vabariigis, Slovakkias ja Poolas ning tähistasime hiljuti 27 edukat tegevusaastat. Oleme Balti riikide juhtiv piletite müügiplatvorm ja tänaste uudiste valguses tõusnud Kesk-Euroopa suurimaks piletimüügioperaatoriks. 

On rõõm tõdeda, et meie äritegevus toimub 79 miljoni elanikuga turul, vahendatud piletite maht on kasvanud aastases võrdluses kahekordseks ületades 320 miljonit eurot ja müüme 17 miljonit piletit aastas. 116 miljonit veebilehe külastust aastas tõestavad veebiplatvormide populaarsust ja kasutajasõbralikkust. Kogu selle taga on aga üks eriti rõõmsameelne ja pühendunud 250st inimesest koosnev tiim

Täname südamest kõiki meie koostööpartnereid ja kliente, kes on osa olnud meie teekonnast. Teie usaldus ja toetus on see, mis teeb Piletilevi nii eriliseks. Kogu meie tiim tähistab siirast rõõmust. Aitäh, et olete meiega! #Piletilevi27 #teeelustelamus

Aitäh, Tallinn Music Week! 
 

Armas Tallinn Music Week’i pere, suur tänu toreda sünnipäeva õnnesoovi eest sotsiaalmeedias! Väike meenutus siin:

Poleks festivali ilma piletiteta ja poleks pileteid ilma piletimüüjata. Aitäh, hea Piletilevi, et muusikasõpradele elamusi lähemale toote! Siit tuleb veel üks aasta unustamatute mälestuste loomiseks – olgu see täis veel rohkem imelisi koostöid ning sündmusi!

Aitäh, et olete alati olnud meie festivali pühendunud ja vankumatu partner! Rõõm, et saame koos kasvada, areneda ja ikka ja alati uute sihtideni ja veel rohkemate muusika- ja kultuurisõpradeni jõuda. Soovime jõudu, edu, ilu ja rõõmu!

Kaupmeeste leidmise ja manageerimise keskkond sündmuste korraldajatele

Ilmselt olete isegi lähedalt kogenud, kui keeruline võib olla korraldaja ja kaupmehe vaheline suhtlus ja manageerimine erinevate sündmuste organiseerimise protsessis.
Meie koostööpartner Provente on valmis saanud uue kasuliku tööriista.

Kujutage ette olukorda, kus:

  • Teie loote ise vastavasse süsteemi – sündmuse koos kandideerimise vormiga ja alakaardi
  • Kaupmehed saavad ise teie sündmusele kandideerida ning nad ei pea teid taga otsima (ja teie valite välja keda lõpuks soovite ja kuhu positsioonile keegi asetub)
  • Loomulikult on ka kogu suhtlus ühes keskkonnas, kaupmeestelt saab makseid vastu võtta ja ka lepinguid samast süsteemist välja saata

Kaob ära vajadus meilide saatmise, tüütute exceli tabelite pidamise ja pideva edasi-tagasi suhtluse järgi. Süsteemi on enda jaoks avastanud näiteks Õllesummer, Haapsalu maitsete promenaad ja mitmed teised väärikad suursündmused.

 Tee sündmuse korraldamisest meeldiv elamus! Uuri lähemalt SIIN

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.