Reklaam sündmuse PDF-piletil

Miks reklaam PDF-piletil?

Tänapäeval müüakse olenevalt sündmuse tüübist kuni 90% piletitest PDF kujul. See teeb PDF-pileti atraktiivseks reklaamiväljundiks. Sinu poolt korraldatava sündmuse PDF-piletile saab lisada ka sinu teiste tulevaste ürituste reklaami.

Vastavalt pooltevahelisele kokkuleppele kuulub PDF-piletite allosas asuvast reklaamipinnast 1/2 Piletilevile ning 1/2 korraldaja soovil korraldajale. Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste korral kuulub Piletilevile reklaampinnast 1/4, Tallinna Kontserdimaja AS-le 1/4 ja korraldaja soovil korraldajale 1/2.

Teenus on tasuta.

Reklaami lisamiseks sinu sündmuse PDF-piletile, võta ühendust projektijuhiga.

Hind

tasuta

Mõõt

1879px (laius) x 1230px (kõrgus)

Kõik üritused va. Alexela Kontserdimaja

1879px (laius) x 615px (kõrgus)

Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste puhul

Formaat

jpg / png

Reklaami lisamiseks sinu sündmuse PDF-piletile, võta ühendust projektijuhiga.

Kõik reklaamivõimalused

Kõik reklaamivõimalused

Küsi nõu projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Üldreeglid reklaamiteenustele

  • Reklaammaterjalidel on kohustus kuvada Piletilevi, kasutades logo või teksti, kui piletimüügiteenust osutavat ettevõtet.
  • Reklaammaterjalid tuleb edastada Piletilevile hiljemalt Projektijuhi poolt määratud tähtajaks. Kui ei ole öeldud teisiti, siis hiljemalt broneeritud perioodile eelnevaks neljapäevaks. Hilinemise korral jätab Piletilevi endale õiguse broneering tühistada ning nõuda kompensatsiooni kuni 50% broneeritud reklaami(teenuse) hinnast.
  • Piletilevi ei ole kohustatud osutama reklaamiteenust, kui reklaamid ei ole esitatud Piletilevi poolt aktsepteeritavas vormis ja sisus.
  • Reklaammaterjalid, mis ei vasta Eestis kehtivatele reklaami- või keeleseaduse nõuetele või kus on lisaks Piletilevile mainitud teisi piletimüügiteenust osutavaid ettevõtteid või isikuid, ei aktsepteerita.
  • Piletilevi jätab endale õiguse keelduda reklaampinnale broneeringu tegemisest.
  • Piletilevi jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

183

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on ligi kakssada asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

106 697

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 72 400 inimesele eesti ja üle 30 900 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
3 300 jälgija Instagramis.

1 894 665

veebikülastust tänavu

Selle aasta nelja esimese kuuga külastati Piletilevi.ee marketplace'i 1 894 665 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 330 189 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 884 553.

124 837

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 124 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.