Piletiloosid Piletilevi sotsiaalmeedias

Miks piletiloos Facebooki lehel?

Meid jälgib Facebookis üle 72 000 inimese eesti ja üle 30 000 inimese vene keeles. Piletiloosimiste postituste orgaaniline reach võib ulatuda kümnetesse tuhandetesse ja engagement tuhandetesse.

Loosimised kuulutatakse välja esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Loosimise postituses toome välja sinu sündmuse lühiinfo ning lisame ka ürituse piletilingi. Loosimises osalemiseks peab vastama postituse tekstis esitatud küsimusele. Postituse jagamise, lehe laikimise ja inimeste äratägimise nõudmine on keelatud. Loosimiste kestvus on kaks päeva. Võitja(d) kuulutatakse välja Piletilevi sotsmeedia turundaja poolt. Loositavate pääsmete minimaalne arv on 2. Soovitatav kogus on 2 x 2 või rohkem. Piletid on korraldaja poolt.

Ühe loosimise hind 50€ eesti Facebooki lehel ja 30€ vene lehel.

Hindadele lisandub käibemaks.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda projektijuhi poole või kirjutada aadressil myyk@piletilevi.ee.

Hind

est

rus

Üks loosimine

50 €

30 €

Kujunduse tehnilised nõuded

Mõõt

1080px (laius) x 1080px (kõrgus)

korraldaja poolt saadetav kujundus liidetakse kokku Piletilevi templatega.

Tekstiinfo

artisti (ürituse) nimi ja kava (tuuri) nimi

toimumiskuupäeva ega toimumiskohta kujundusele ei panda.

Formaat

jpg / png


Hindadele lisandub käibemaks.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda projektijuhi poole või kirjutada aadressil myyk@piletilevi.ee.

Kõik reklaamivõimalused

Kõik reklaamivõimalused

Küsi nõu projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Üldreeglid reklaamiteenustele

  • Reklaammaterjalidel on kohustus kuvada Piletilevi, kasutades logo või teksti, kui piletimüügiteenust osutavat ettevõtet.
  • Reklaammaterjalid tuleb edastada Piletilevile hiljemalt Projektijuhi poolt määratud tähtajaks. Kui ei ole öeldud teisiti, siis hiljemalt broneeritud perioodile eelnevaks neljapäevaks. Hilinemise korral jätab Piletilevi endale õiguse broneering tühistada ning nõuda kompensatsiooni kuni 50% broneeritud reklaami(teenuse) hinnast.
  • Piletilevi ei ole kohustatud osutama reklaamiteenust, kui reklaamid ei ole esitatud Piletilevi poolt aktsepteeritavas vormis ja sisus.
  • Reklaammaterjalid, mis ei vasta Eestis kehtivatele reklaami- või keeleseaduse nõuetele või kus on lisaks Piletilevile mainitud teisi piletimüügiteenust osutavaid ettevõtteid või isikuid, ei aktsepteerita.
  • Piletilevi jätab endale õiguse keelduda reklaampinnale broneeringu tegemisest.
  • Piletilevi jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

183

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on ligi kakssada asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

106 697

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 72 400 inimesele eesti ja üle 30 900 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
3 300 jälgija Instagramis.

1 894 665

veebikülastust tänavu

Selle aasta nelja esimese kuuga külastati Piletilevi.ee marketplace'i 1 894 665 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 330 189 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 884 553.

124 837

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 124 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.