Reklaam digiekraanidel üle Eesti

Miks reklaam digiekraanidel?

Reklaam ilmub üle Eesti 125 digiekraanil Piletilevi müügipunktides (66) ja Circle K teenindusjaamades (66). Samadest kohtadest on võimalik ka kohe soetada pääsmeid Piletilevis müügis olevatele sündmustele, ehk see on väga hea ja otsene viis tuletada kultuurihuvilistele tulevasi üritusi meelde pakkudes samas kohe ka piletiostu võimalust.

Reklaam Piletilevi müügipunktides

Ekraanidel kuvatakse reklaame videoformaadis klippidena või staatilise visuaalina. Ühte reklaami näidatakse keskmiselt iga 3 minuti järel. Tagame 14 400 kuvamist päevas ning enam kui 100 000 kuvamist nädalas.

Reklaam Circle K teenindusjaamades

Ekraanidel kuvatakse reklaame videoformaadis klippidena või staatilise visuaalina. Ühte reklaami näidatakse keskmiselt iga 5 minuti järel. Tagame ligi 17 000 kuvamise ööpäevas ning ligi 119 000 kuvamise nädalas. Ostes samale sündmusele kaks või kolm reklaamipinda kordistad esituse kordade arvu ja seega ka näitamise tihedust vastavalt.

Hind sisaldab reklaami näitamist nii Piletilevi müügipunktides kui ka Circle K kliendiinfomonitoridel (kokku 220 000 näitamist nädalas)

10-sekundilise klipi ühe nädala hind on 180 €.

20-sekundilise klipi ühe nädala hind on 360 €.

Hindadele rakendub hooaja koefitsient.

Hindadele lisandub käibemaks..

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda projektijuhi poole või kirjutada aadressil myyk@piletilevi.ee.

Hind

10 sek

20 sek

Üks nädal

180 €

360 €

Hindadele rakendub hooaja koefitsient:

mais, juunis, juulis, novembris ja detsembris - 1,2

Tehnilised nõuded / liikuv video

Pikkus

10 sek või 20 sek

Mõõt

1920px (laius) x 1080px (kõrgus)

Heli

helita

Formaat

mp4 / mov

Tehnilised nõuded / staatiline pilt

Mõõt

1920px (laius) x 1080px (kõrgus)

Formaat

jpg / png

Hindadele lisandub käibemaks.

Kõik reklaamivõimalused

Reklaamivõimalused

Küsi nõu projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Bohan

Projektijuht

Reklaamimüügi tingimused

  • Reklaammaterjalidel on kohustus kuvada Piletilevi, kasutades logo või teksti, kui piletimüügiteenust osutavat ettevõtet.
  • Reklaammaterjalid tuleb edastada Piletilevile 3 tööpäeva enne kampaania algust. Hilinemise korral on Piletilevil õigus tühistada broneering ning nõuda kompensatsiooni kuni 50% broneeritud reklaami(teenuse) hinnakirja järgsest hinnast.
  • Piletilevi ei ole kohustatud osutama reklaamiteenust, kui reklaamid ei ole esitatud Piletilevi poolt aktsepteeritavas vormis ja/või ei ole kooskõlas Eesti Vabariigis kehtiva keele- ja/või reklaamiseadusega.
  • Reklaammaterjalid, mis ei vasta Eestis kehtivatele reklaami- või keeleseaduse nõuetele või kus on lisaks Piletilevile mainitud teisi piletimüügiteenust osutavaid ettevõtteid või isikuid, ei aktsepteerita.
  • Piletilevi jätab endale õiguse keelduda reklaampinnale broneeringu tegemisest.
  • Piletilevi jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

Reklaamipindade annulleerimine

  • Reklaamitellimuse annulleerimise soovist tuleb AS Piletilevi Groupi kirjalikult teavitada vähemalt 7 tööpäeva enne reklaami eetrit. Kui reklaamitellimust soovitakse annulleerida lühema etteteatamisega, tuleb tasuda 80% tellitud reklaami hinnakirjajärgsest hinnast.

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.