Küsi nõu või lisainfot

Soovid panna uut sündmust müüki? Vajad abi saaliplaani hinnastamise osas? Soovid nõu sobiva reklaamipaketi valikul? Plaaneerid korraldada piletimüüki kohapeal? Soovid edastada tähtsat infot piletiosjatele?

Kõigile neile ja paljudele teistele sündmuse korraldamise ning turundamisega seotud küsimustele oskab vastata porjektijuht. Meiepoolne projektijuht on sinu inimene Piletilevis, kellega asju arutada, planeerida ja edukalt ellu viia. Aastatepikkuse kogemusega meelelahutus- ja reklaamivaldkonnas projektijuhid on Piletilevi süda. Nad on sinuga projekti algusest lõpuni. Hoiavad kätt pulsil. Mõtlevad kaasa. Vastavad küsimustele. Jagavad soovitusi.

Küsi projektijuhtidelt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Bohan

Projektijuht

Müüme koos

Sinu sündmuse hea müügitulemus on meie huvides.

Piletite vahendamine

Piletilevis on müügis üle 2000 kultuurisündmuse. Tagame mugava piletiostu nii veebikeskkonnas kui ka müügipunktides üle Eesti. Meie piletimüügisüsteem toetab kaasaegseid ja universaalseid makseviise, sealhulgas ka krediitkaardiga tasumise võimalust. Kliendil on võimalik oma piletid ära kindlustada.

Projektijuhtimine

Läheneme korraldajatega suhtlemisele personaalselt. Ükski korraldaja pole meie jaoks väike. Meiepoolne projektijuht on Sinu inimene Piletilevis, kellega asju arutada, planeerida ja edukalt ellu viia.

Aktiivne turundamine

Aitame sinu sündmust turundada kõigis Piletilevi kanalites. Vajadusel saame aidata ka reklaamikampaaniate koostamisel ja meediapindade broneerimisel mujal.

Erilahendused

Seadistame müügiprotsessi vastavalt sinu soovidele. Meie poolt pakutavate erilahenduse nimekirjas on dünaamiline hinnastamine, sooduskoodid, eelismüügi kampaaniad, piletite isikustamine, hooajakaardid, CRM-kliendihaldus, sarjapiletid, sponsor- ja VIP-paketid, registreerimise ja RSVP funktsionaalsus jpm. Pakume ka plastik-, kaela-, RFID kaardilahendusi.

Andmeanalüütika ja aruandlus

Genereerime erineva detailsusega müügiaruandeid. Aitame seadistada aruandlust ja müügistatistikat vastavalt sinu ja artisti vajadustele. Tunneme külastaja eelistusi ja käitumismustreid - kes, millal ja kus kohast pileteid ostab.

Sujuv piletikontroll

Omame 25-aastast piletikontrolli kogemust. Teame, kuidas tagada kiire ja sujuv piletikontroll. Oleme veendunud, et positiivne emotsioon sündmusest saab alguse sissepääsust.

Piletimüük Eestis, Lätis ja Leedus

Pakume kogu regiooni katvust, ristmüüki ja kliendituge. Meie andmed näitavad, et Eestis toimuvatel sündmustel osalevate välisfännide osakaal võib küündida 50%-ni. Suhtleme sinu ja sündmuste külastajatega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Personaalandmete korrektne käsitlemine

Tegutseme GDPR’i ja Andmekaitse inspektsiooni nõuete kohaselt.

Korraldaja KKK

Kui palju Piletilevi teenus maksab?

Meie juures on väga palju erinevaid müügi- ja reklaamivõimalusi ning lahendusi nii suurematele kui väiksematele korraldajatele. Leiame projektijuhi abiga just Sulle turu parima lahenduse.

Kas ma saan piletiostu panna otse enda veebilehele?

Jah, korraldajal on võimalus integreerida Piletilevi ostuaken ehk widget enda kodulehele. Antud teenus on tasuta.

Kas ma saan ise pileteid broneerida ja kutsed väljastada?

Igal korraldajal on võimalus ise broneerida pileteid, väljastada kutsed või hinnaga pileteid ja saata need otse kliendi e-mailile.

Kas saalide plaanid on teil olemas?

Korraldaja annab saaliplaani info projektijuhile ja meie organiseerime piletimüügi vastavalt sellele. Enamike kontsertpaikade saaliplaanid on meil juba olemas. Juhul kui tegemist on erilahenduse või täiesti uue toimumiskohaga, siis tuleb meile saata ka saaliplaan.

Kuidas käib sooduskoodi loomine? Kas ma näen pärast, kui palju osteti sooduskoodiga pileteid?

Sooduskoodi loomiseks tuleb edastada sooduskoodi nimi, selle väärtus, ajaline ja/või koguseline piirang projektijuhile. Meie juures on võimalus luua ka personaalseid sooduskoode. Sooritatud ostude kohta edastame ka aruande.

Kuidas on toimub piletimüük ürituse koha peal? Kas pean korraldajana midagi selleks organiseerima?

Korraldajal on võimalus müüa ise pileteid meie süsteemi kaudu või tellida Piletilevilt vastav teenus.

Kuidas toimub piletikontroll?

Piletite kontrollimiseks on korraldajal võimalik tasuta rentida Piletilevist 4G seadmed.

Kuidas käib Piletileviga arveldamine?

Piletilevi koostab igakuiselt eelneva kuu müügi pealt vahendustasu arve, mille tasaarveldab piletimüügist. Piletimüügi lõppsumma kantakse korraldajale sündmuse järgse nädala reedel.

Kas mul on võimalik ka enne sündmuse toimumist piletiraha saada?

Piletitulu on võimalik enne sündmust saada, kui korraldatav üritus vastab kindlatele kriteeriumitele. Küsi selles osas lisa meie projektijuhilt.

Mis saab müüdud piletitest siis, kui üritust ära jääb või lükkub edasi?

Korraldaja soovil saab Piletilevi teostada piletite tagasiostu. Kogu kliendisuhtluse võtab Piletilevi enda kanda. Sündmuse edasilükkumisel kehtivad ostetud piletid automaatselt uuel kuupäeval ja sellisel juhul pileteid vahetada ei ole tarvis.

Soovin piletiostjatega ühendust võtta. Mis ma selleks tegema pean?

GDPR reeglistik ei luba neid andmeid välja võtta ja kolmandatele osapooltele edastada. Me ei takista piletiostjatega suhtlemist, kuid infot saab edastada vaid Piletilevi vahendusel ning läbi meie projektijuhi.

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.