Siit saate alla laadida Piletilevi tellimuslehe.

Excel-formaadis tellimuslehe saate täita arvutis ning saata aadressile myyk(ät)piletilevi.ee või oma projektijuhile.

Pdf-formaadis tellimusleht on täitmiseks käsitsi, peale selle välja trükkimist. Käsitsi täidetud tellimuslehe palume saata myyk(ät)piletilevi.ee või oma projektijuhile.

NB! Koos täidetud tellimuslehega palume saata ürituse kohta ka lühitutvustus. Kõik korraldaja poolt edastatavad materjalid, mis avaldatakse Piletilevi digitaalses keskkonnas peavad olema RGB värvides. Puuduliku infoga üritust müügiprogrammi ei sisestata.

182

müügipunkti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on 182 asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

104 790

sotsmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 71 000 inimesele eesti ja üle 30 000 inimesele vene keeles. Lisaks on meil ligi 3 000 jälgijat Instagramis.

5 189 048

weebikülastust kuus

Mullu külastati meie kodulehte üle viie miljoni korra. Neist üle poole on maksujõulised kultuurihuvilised vanuses 35-64. Hästi palju käib ka noori vanuses 18-34, need on mullu tulnud elamusi uudistama ja ostma üle pooleteise miljoni korra. Aastas teostatakse meie kodulehel üle kahe ja poole miljoni ürituse otsingu

120 916

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 120 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.