Uue sündmuse tellimuslehed

Tellimusleht on vajalik selleks, et kõik sinu soovid oma ürituse piletimüügil saaksid Piletilevi poolt täpselt ja kiirelt täidetud, ning sinu sündmuse piletimüük saaks olla edukas. Tellimuslehe sobiva formi saad alla laadida allpool.

NB! Ürituse nimi ei saa sisaldada suurte tähtedega (CAPS LOCK) sõnu. See puudutab sealhulgas ka artistide ja lavastuste nimesid. Erandiks võib pidada vaid nende artistide nimesid, mis on just suurte tähtedega registreeritud ning mida teisel kujul ei kasutata. Näiteks NOЁP, ABBA, A$AP Rocky jne.

Tellimusleht PDF formaadis on lihtsam ja üldisem vorm, mis sisaldab põhiinfot, mida Piletilevi vajab, et sündmus müüki panna. Sobib väiksemate ürituste puhul. Täidetud tellimuslehe vormi palume sind saata aadressile myyk@piletilevi.ee või sinu projektijuhile.

Tellimusleht Exceli formaadis on põhjalikum vorm, mis sisaldab detailsemat infot hinnastamise ja saalikohtade paigutamise kohta. Soovitatav suuremate ürituste ning istekohtadega saaliplaanide puhul. Täidetud tellimuslehe vormi palume sind saata aadressile myyk@piletilevi.ee või sinu projektijuhile.

Küsi lisainfot projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Bohan

Projektijuht

Kasulikud dokumendid ja tööriistad

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 332 784

veebikülastust aprillis

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.