Uue sündmuse tellimuslehed

Tellimusleht on vajalik selleks, et kõik sinu soovid oma ürituse piletimüügil saaksid Piletilevi poolt täpselt ja kiirelt täidetud, ning sinu sündmuse piletimüük saaks olla edukas. Tellimuslehe sobiva formi saad alla laadida allpool.

Tellimusleht PDF formaadis on lihtsam ja üldisem vorm, mis sisaldab põhiinfot, mida Piletilevi vajab, et sündmus müüki panna. Sobib väiksemate ürituste puhul. Täidetud tellimuslehe vormi palume sind saata aadressile myyk@piletilevi.ee või sinu projektijuhile.

Tellimusleht Exceli formaadis on põhjalikum vorm, mis sisaldab detailsemat infot hinnastamise ja saalikohtade paigutamise kohta. Soovitatav suuremate ürituste ning istekohtadega saaliplaanide puhul. Täidetud tellimuslehe vormi palume sind saata aadressile myyk@piletilevi.ee või sinu projektijuhile.

Küsi lisainfot projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Kasulikud dokumendid ja tööriistad

200

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

107 124

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 72 500 inimesele eesti ja üle 31 000 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
3 400 jälgija Instagramis.

2 575 538

veebikülastust tänavu

Selle aasta viie esimese kuuga külastati Piletilevi.ee marketplace'i 2 575 538 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 450 123 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 152 339.

124 837

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 124 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.