Piletikontrolli võimalused

Seadmed piletite kontrollimiseks

Piletite kontrollimiseks kohapeal on võimalik tellida 4G võrgus töötavad mobiilseadmed. Samuti on võimalik tellida skännerid. Mitme skänneri kasutamise puhul on vajalik ligipääs Wi-Fi võrku.. Vastava teenuse ja riistvara saab tellida projektijuhi käest.

Rakendus "ENTER" Android nutitelefonidele

Enne "Enter" äpi kasutusele võtmist konsulteeri palun projektijuhiga. Kasutamiseks tõmba rakendus alla, logi sisse enda Piletilevi kasutajaga ja skänni oma ürituse pileteid. Samuti saame anda õiguse sinu ürituse pileteid kontrollida teistele, sinu poolt volitatud isikutele.

Rakenduse kasutamine

Sisse logimine

Üritused on kuvatud kuupäevade kaupa. Kasutaja saab liikuda soovitud kuupäevale ja valida ürituse(d). Saab valida ka mitu üritust erinevatel kuupäevadel. Kui kõik soovitud üritused on valitud, vajutab kasutaja "SKÄNNI PILETEID" ja liigub edasi skännimise vaatesse.

NB! Sisse logimise ajal, ürituste valimise ajal ja "SKÄNNI PILETEID", vajutamise ajal vajab Android seade internetiühendust.

Piletite kontrollimine ehk skännimine

Kasutaja saab skännida pileteid (sisenevaid, väljuvaid ja taassisenevaid), sisestada pileti ID numbrit käsitsi ja näha rakenduse vastust iga pileti staatuse kohta. Progressi-tulbad näitavad sisenenud piletieid tüüpide kaupa: Tavapiletid, PDF-piletid, M-piletid, Kõik piletid (ja ka kaardid).

Kontrolli lõpetamine

Kui kõik piletid on kontrollitud, peale skännimist, valib kasutaja "NAVIGATION" menüüst "LÕPETA SKÄNNIMINE", mille järel kompileeritakse skännimise tulemustest fail ja saadetakse see piletimüügi süsteemi.

Küsi lisainfot projektijuhilt

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Daniševskaja

Projektijuht

Kasulikud dokumendid ja tööriistad

183

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on ligi kakssada asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

106 697

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 72 400 inimesele eesti ja üle 30 900 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
3 300 jälgija Instagramis.

1 894 665

veebikülastust tänavu

Selle aasta nelja esimese kuuga külastati Piletilevi.ee marketplace'i 1 894 665 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 330 189 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 884 553.

124 837

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 124 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.