Teenustasu hinnatõus: juuli 2024

Hea Korraldaja! Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 26. juulist 1,60€ pileti kohta.

Teenustasu uuendus ei vähenda Korraldaja tulu, tegemist on piletihinnale lisanduva teenustasu muutusega. 

Muutus ei mõjuta Korraldaja enda keskkonda integreeritud ostukeskkonnast müüdavate piletite hindu ega ka kõikide teiste teenustasuta pileteid müüvate müügipunktide piletite hindu. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Piletilevi kaubamärgi all on teenindatud Eesti kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritusi juba 27 aastat. Lisaks populaarsele, pea miljoni igakuise külastusega veebikeskkonnale www.piletilevi.ee, on Piletilevis müüdavate enam kui 2500 ürituse piletid saadaval ka 201 müügipunktis üle Eesti: Selver, Prisma, Coop, Circle K teenindusjaamad ja teatrite kassad. 

Piletilevi Group AS pakub kvaliteetset teenindust kokku 79 miljoni elanikuga turgudel: Eestis (www.piletilevi.ee), Lätis (www.bilesuserviss.lv), Leedus (www.bilietai.lt), Poolas (www.kicket.com  , www.biletomat.pl , www.goout.net), Tšehhis (www.goout.net), Slovakkias (www.goout.net) ja Rumeenias (www.bilete.ro). 

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.