Piletilevi Group tegutseb täna 79 miljoni elanikuga turul

Hea korraldaja

2023. aasta on olnud Piletilevi Groupi jaoks edukas. Peale suvist laienemist Tšehhi, Rumeeniasse, Poola ja Slovakkiasse tegutseb PiIetilevi Group 79 miljoni elanikuga turul.

Meie vahendatud piletite maht on kasvanud aastases võrdluses kahekordseks ületades juba 210 miljonit eurot ja 15 miljonit piletit aastas.

2023. aastal müüs Piletilevi Eestis toimunud üritustele üle 40 miljoni euro eest pileteid

2023. aastal müüdi Piletilevi kaudu Eestis toimunud üritustele (viimased 2-nädalat veel ennustusena) rahaliselt 38% (kokku 40,5 miljoni euro eest ja piletite arvult 17% (1,2 miljonit piletit) rohkem pileteid kui 2022. aastal. Keskmine pileti hind oli eelmise aastaga võrreldes 17% kõrgem.

Piletilevi.ee on terve 2023. aasta vältel pakkunud igal ajahetkel pileteid üle 2500 üritusele Eestis, portaali igakuine keskmine külastusmaht 2023. aastal oli üle miljoni külastuse kuus ning summeerituna sotsiaalmeedia postituste reachi ja Piletilevi uudiskirjade avamistega jõudsid Piletilevi enda kanalite sõnumid keskmiselt 2,5 miljoni kontaktini igas kuus.

Käibemaksu määra tõus

1. jaanuaril tõuseb käibemaksumäär 22% peale, muudatus Piletilevi süsteemis toimub automaatselt. See tähendab, et väljastatavatel arvetel on õige käibemaksumäär, aga piletihind sellest uuendusest sõltuvalt ei muutu. Juhul kui te soovite oma sündmuse piletihinda muuta, palume võtta ühendust enda projektijuhiga või programmis teha vastav muudatus. 2023 aasta piletibroneeringud tuleb vana aasta sees välja osta või uuel aastal uus broneering ning arve koostada.

Piletilevi Group võitis SA Eesti Kontserti piletimüügi korraldamise hanke

Novembri lõpus võitis AS Piletilevi Group SA Eesti Kontsert välja kuulutatud piletimüügi korraldamise hanke. Piletilevil on heameel, et ligikaudu 20 aastase osalise koostöö järel on Piletilevi keskkonnas saadaval kogu SA Eesti Kontsert korraldatavate ürituste piletivalik. Hanke tulemusena sõlmitud koostööleping hakkab kehtima 20. jaanuarist.

Hanke tulemusena hallatakse kogu SA piletimüüki kontserdimajade statsionaarsetes ja mobiilsetes kassades, www.concert.ee kodulehel ja Piletilevi kodulehel ning müügipunktides üle-Eesti. Lepingu tulemusena laieneb SA Eesti Kontserdi korraldatavate ürituste piletimüük otseselt lausa 80 miljoni elanikuga kaetud turgudele.

Piletilevi turundusteenuste maht on kasvanud aastaga üle kolme korra

Vahendatud turundusteenuste maht on kasvanud aastaga rahaliselt üle kolme korra ning teenuse kasutajate hulk ehk kliendibaas on kasvanud samal ajal enam kui 20%.

Hea meel on tõdeda, et korraldajad usaldavad järjest enam ka ürituste turundustegevuste planeerimise Piletilevi tiimi hoolde ning saavad vastu professionaalselt korraldatud kampaania kõikides meediakanalites (tele, online, raadio, väli jm) ning mis peamine – ka parima võimaliku piletimüügi tulemuse.

Kultuurielamus on väärt jõulukingitus

Loodame, et leiate pühade ajal veeta kvaliteetaega ka oma lähedaste seltsis. Kui otsite veel asjalikku kingiideed, siis jagame omapoolt soovituse: kinkige tänavu kultuurielamusi! Kui soovite pileti üle anda autentses ümbrikus, siis Piletilevi kinkepiletid on müügil enam kui 200 müügipunktis üle Eesti. Sealhulgas kõikides Circle K kassades, Viru Keskuses, Stockmannis, Solaris Keskuses, Selverites üle Eesti, suuremates Prismades jm. Vaata kogu müügipunkide nimekirja SIIT.

Ilusat pühadeaega kogu teie perele!

Piletilevi

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.