Saage tuttavaks: Piletilevi kampaanianägu, kergejõustikumeister Kreete Verlin

Piletilevi värske turunduskampaania kaasab uusi nägusid, kes paistavad omal alal silma. Kampaania klipid jaotuvad kolmeks erinevaks kultuuri kateogooriaks – sport, muusika ja teater. Igat kategooriat esindab veel ehk laiema avalikkuse jaoks alles tuntust koguv uus nägu ja tegija.

Spordikategooriat esindab edu suunas sprintiv 25-aastane kergejõustikumeister Kreete Verlin, kellel on lühikese karjääri jooksul ette näidata juba suur hulk auhindu.

Saa sihikindla ja imearmsa Kreetega lähemalt tuttavaks:

Nimi:  Kreete Verlin 

Vanus:  
25 

Pikkus
:  
179 cm 

Põhialad:  tõkkejooks (60 ja 100 meetrit) ning sprint (60, 100 ja 200 meetrit).

Saavutused:  30ne kordne Eesti meister erinevates vanuseklassides ning aladel. 2013 EYOF 8. koht kaugushüppes.

Kui kaua oled spordiga tegelenud? Kuidas sai Sinu sporditeekond alguse? 

Kergejõustikuga hakkasin tegelema 2008 aasta oktoobrist ning esimesse trenni jõudsin tänu kehalise kasvatuse õpetajale, kellele ma Nõmmel koolidevahelisel võistlusel oma võimetega silma jäin. Üleüldiselt olen ma spordialaselt aktiivne olnud juba lapsepõlvest saadik. Lasteaias käisin ujumas ning algklassides nüüdistantsus

Mis Sulle spordi kui tööala puhul enim meeldib/silma särama paneb? 

See, kui raske töö kannab vilja ja tulemus, olgu see siis võistlustel või treeningsiseselt, tekitab see võimsa emotsiooni, millest võib olla saavadki ainult sina ja su treener aru. Iga sportlase tulemuste taga on väga erinevad lood ning see teebki spordi ilusaks.

Milline on Sinu suurim spordialane saavutus? 

Ma ei tooks esile üht kindlat saavutust. Pigem ütleks, et saavutused on minu jaoks olnud juba need hetked, kui ma olen tiitlivõistlustele starti jõudnud.

Kes või mis Sind motiveerib? 

Mina ise. Mind motiveerib enda minevikule ning tulevikule mõtlemine. Kõige rohkem seisan ma ikkagi igapäevaselt treeningutel silmitsi ainult iseendaga ja iga pisikene treeningsisene rekord või eneseületus valmistab mulle head meelt.

Mis on üks fun fact Sinu kohta? 

Väikse Kreete Mp3-est leidis väga palju muusikat Slipknotilt, HIMilt, The Rasmuselt ja veel mitmelt heavy bändilt.

Milline on Sinu arvates parim meelelahutus? 

Parim meelelahutus on minu jaoks kindlasti reisimine ning uute kohtade avastamine, mida tänu spordile olen õnneks väga palju kogeda saanud.

Milline on olnud Sinu meeldejäävaim kontsertelamus? 

Lana Del Rey kontsert, mis toimus 2013. aastal Riias. Sain selle elamuse 9. klassi lõpus kingituseks enda tolleaegse parima sõbranna käest ning kahekesi koos käisime me teda kuulamas ka. Lana oli sel ajal üks mu enim kuulatumaid artiste.

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.