Facebooki kampaaniad

Bännerid Circle K teenindusjaamades

Miks facebook reklaam?

Soovid kasvatada ürituse tuntust ja müüki? Piletilevil on Facebookis pea 50 000 kultuurihuvilist sõpra, kampaania kaudu on aga lihtne jõuda enam kui 500 000 inimeseni!

Aitame võimalikult kuluefektiivselt teha turundust läbi Piletilevi Facebooki ning suuname huvilised edasi ürituse lehele Piletilevis.

Piletilevi Facebooki reklaami eelised

Kultuurist huvituv sihtrühm kiiresti kättesaadav

Piletilevi Facebookis on pea 50 000 kultuurist huvituvat fänni, kellele on võimalik olulist informatsiooni kiirelt ja täpselt edastada. Kampaania levikut on aga Eestis võimalik kasvatada enam kui 500 000 inimeseni.

Kultuurist huvituv sihtrühm kiiresti kättesaadav

Võimalik kasutada erinevaid parameetreid – vanus, sugu, asukoht, perekonna seis, huvid ja palju muud.

Sihime kampaania vastavalt eesmärgile

Arvestame kampaania loomisel eesmärke. Sihime kampaania klikkide arvu, infoleviku või fännimängu peale - Vastavalt Teie soovidele.

Reklaamid sisaldavad pilte, videosid

Arvestame kampaania loomisel eesmärke. Sihime kampaania klikkide arvu, infoleviku või fännimängu peale - Vastavalt Teie soovidele.

Tava bänner

Mõõdud: 1080px /628px

Formaat: .jpg

Visuaalil mitte rohkem kui 20% teksti

Piletilevi Eesti Facebooki lehel

Kompaania: € 50

Teine bänner

Mõõdud: 1080px / 1080px

Formaat: .jpg

Tekstiinfost plakatil peab olema vaid artisti / ürituse nimi ja kava / tuuri nimi.

Piletilevi Eesti Facebooki lehel

Kompaania: € 30

Piletilevi Vene Facebooki lehel

Kompaania: € 20

Korraldajate projektijuhid

Aastatepikkuse kogemusega meelelahutus- ja reklaamivaldkonnas projektijuhid on Piletilevi süda. Nad on sinuga projekti algusest lõpuni.
Hoiavad kätt pulsil. Mõtlevad kaasa. Vastavad küsimustele. Jagavad soovitusi.

Hanna Jõgis

Müügijuht

Maria Danishevskaja

Projektijuht

Üldkontakt

Telliskivi 60A
Vaba Lava maja
Tallinn 10412

182

müügipunkti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on 182 asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

104 790

sotsmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 71 000 inimesele eesti ja üle 30 000 inimesele vene keeles. Lisaks on meil ligi 3 000 jälgijat Instagramis.

5 189 048

weebikülastust kuus

Mullu külastati meie kodulehte üle viie miljoni korra. Neist üle poole on maksujõulised kultuurihuvilised vanuses 35-64. Hästi palju käib ka noori vanuses 18-34, need on mullu tulnud elamusi uudistama ja ostma üle pooleteise miljoni korra. Aastas teostatakse meie kodulehel üle kahe ja poole miljoni ürituse otsingu

120 916

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 120 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.