Piletilevi sai 25-aastaseks!

Sel kevadel tähistab Piletilevi oma 25. juubelit! Eesti esimene piletimüügivõrk sündis 1997. aastal. Proovikiviks sai tolle aja vaieldamatu maailma suurima artisti Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletimüük.  

Algus oli nagu ikka oli 90ndatele omane – üks müügipunkt Tallinnas. Hiljem, koos internetiühenduste kättesaadavuse lihtsustumise ja kaubanduskeskuste infolettide tehnoloogilise arenguga, liikus piletimüük geograafiliselt kättesaadavamaks. Loe ka Postimehes avaldatud artiklit “Piletilevi 25 ehk kuidas Michael Jackson Eesti kultuurielu muutis”. 

Juubeliaasta puhul tegime juttu oluliste taustajõududega, kelleta sündmusi ei toimukski. Nagu ikka, tegijatel juhtub – nii uurisimegi meie headelt korraldajatelt ja koostööpartneritelt, millised on nende mälestused, toredad tööalased juhtumised ning missugune on nende hinnangul hea meelelahutus. 

Aet Maatee

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse kunagine juht räägib, kuidas toimub niivõrd suure ürituse nagu laulu- ja tantsupidu korraldamine ning millised on sellega kaasnevad väljakutsed. 

Karl Kermes

Tuntud produtsent ja POINT teatri juht pajatab, mis juhtub siis, kui turundada teatri suvetuuri nagu rokk-kontserti ning milline on olnud tema aastatepikkune kogemus Piletileviga.

Raimond Põldmaa

Live Nation Estonia promootor jutustab, mis juhtub siis, kui tugeva vihmasaju tõttu tuleb kontsert poole pealt katkestada ning millised tuntud artistid on suvel Eestisse tulemas.

Siim Ammon

Saku Suurhalli tegevjuht jagab, milline seik leidis aset Paldiski maantee militaarpoes ansambli Iron Maiden laulja Bruce Dickinsoniga ning mis juhtub siis, kui müüa pileteid sektorisse, mida tegelikult ei eksisteeri. 

Piletilevi 25! Aitäh, et olete meiega! Teeme koos elust elamuse! 

Viimased PLogi postitused

207

müügipunkti üle Eesti

Ka tänapäeval meeldib inimestel osta pileteid füüsilisel kujul. Sellepärast kasutabki Piletilevi suurt müügipunktide võrku, milles on kakssada seitse asukohta paberpiletite mugavaks soetamiseks. Sealhulgas saab pääsmeid osta erinevate kultuuriasutuste kassadest, Circle K teenindusjaamadest, infoletiga varustatud Selveri, Rimi, Prisma ja Coop Maksimarketi kauplustest üle Eesti.

110 348

sotsiaalmeedia jälgijat

Postitame Facebookis üle 73 700 inimesele eesti ja üle 32 200 inimesele vene keeles. Lisaks on meil üle
4 400 jälgija Instagramis.

1 132 179

veebikülastust mais

Käesoleval aastal on külastatud Piletilevi.ee marketplace'i kokku 5 014 155 korda. Sündmuste otsinguvõimalust kasutas meie kodulehel 685 158 külastajat, unikaalseid otsinguid sooritati 1 655 572.

134 057

uudiskirja saajat

Iga nädal edastame kultuuriuudiseid enam kui 130 000 inimesele. Saadame uudiskirja välja kahes keeles. Lisaks on võimalik tellida ka teematilist või üritusepõhist eriuudiskirja.